piątek, 18 kwietnia 2014

Waszym zdaniem: To nie był udany sezon dla Dawida Kubackiego!

Kilka dni temu zakończyliśmy przyjmowanie głosów do naszej sondy, w której pytaliśmy jak oceniacie sezon w wykonaniu Dawida Kubackiego. Tylko 7 % osób uznało, że ubiegła zima brązowego medalisty w drużynie z Val di fiemme 2013, była udana. Ponad połowa głosujących stwierdziła, że Dawida występy były po prostu przeciętne. Dość sporo osób (38%) uznało te, że jego starty były nieudane.

Przypomnijmy, że minionej zimy Dawid został sklasyfikowany na 49. pozycji w Pucharze Świata, czyli aż trzynaście miejsc niżej niż w sezonie 2012/2013. Dostał się kadry na Sochi, ale startując tylko na normalnym obiekcie, nie dostał się do czołowej trzydziestki. Najlepszy moment w tym sezonie dla Dawida to chyba konkurs drużynowy w Zakopanem. Wówczas wygrałby indywidualnie. Więcej o sezonie Dawida znajdziecie w felietonie naszego redakcyjnego kolegi Jędrzeja, pod tym linkiem.

foto: Agnieszka Majczak / Zimowe spojrzenie na świat

Mateusz Król

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Każda Wasza opinia buduje. Dziękujemy za wszystkie słowa krytyki!

Ciekawostka o nas...

Czy wiesz, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google hasła: Mika Kojonkoski, nasz wpis "Mika Kojonkoski - wymarzony trener" znajduje się na drugim miejscu? W ostatnim czasie to jeden z najchętniej czytanych artykułów na naszym blogu. Autor tego tekstu (Mateusz Król) został natchniony do jego napisania, po lekturze książki o "Mika Kojonkoski - tajemnica sukcesu".