sobota, 15 marca 2014

MŚ w lotach narciarskich: Seria próbna odwołana!

Z powody zbyt silnego wiatru i złych warunków pogodowych seria próbna przed dzisiejszymi ostatnimi seriami konkursu indywidualnego Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich została odwołana. 
Jak donoszą bardzo aktywni na twitterze dziennikarze sportowi, a także nasi redaktorzy, którzy są na miejscu - pogoda jest bardzo zła. Pada deszcz na przemian z deszczem ze śniegiem, wiatr wieje z prędkością 8-10 m/s. Niestety prognozy na następne godziny są jeszcze gorsze. Podobno jest też problem ze stanem śniegu na skoczni. 
Na godz. 14:00 zaplanowane jest spotkanie kapitanów drużyn. O wszystkich ustaleniach będziemy informować na naszym facebooku oraz na naszej stronie sportsinwinter.com. 

źródło: fis-ski.com
Agnieszka Białek

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Każda Wasza opinia buduje. Dziękujemy za wszystkie słowa krytyki!

Ciekawostka o nas...

Czy wiesz, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google hasła: Mika Kojonkoski, nasz wpis "Mika Kojonkoski - wymarzony trener" znajduje się na drugim miejscu? W ostatnim czasie to jeden z najchętniej czytanych artykułów na naszym blogu. Autor tego tekstu (Mateusz Król) został natchniony do jego napisania, po lekturze książki o "Mika Kojonkoski - tajemnica sukcesu".