piątek, 21 marca 2014

PŚ w Planicy: Kamil Stoch zdobywa Kryształową Kulę!

Marzenia stały się faktem. Kamil Stoch zdobywa Kryształową Kulę! Dzisiejszy konkurs wygrywa Niemiec Severin Freund tuż przed Andersem Bardalem i Peterem Prevcem. Nasz mistrz olimpijski w dzisiejszym konkursie zajął miejsce tuż za podium i tym samym zapewnił sobie triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata!
Bardzo dobrze spisał się dzisiaj Maciek Kot, który po pięknym skoku w drugiej serii na 135 m zajął ostatecznie ósmą pozycję. Nieco słabszy skok w drugiej serii oddał Piotr Żyła, który zawody ukończył na 20. miejscu.
Ciekawie prezentuje się klasyfikacja generalna i miejsca tuż za Kamilem Stochem. Dzięki dzisiejszemu triumfowi Severin Freund wskoczył na drugą lokatę i wyprzedził Petera Prevca. 
Już jutro konkurs drużynowy. Mamy nadzieję na dobry wynik naszych chłopaków! 

foto: Eve-nement Team 
 
Anna Felska

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Każda Wasza opinia buduje. Dziękujemy za wszystkie słowa krytyki!

Ciekawostka o nas...

Czy wiesz, że po wpisaniu w wyszukiwarce Google hasła: Mika Kojonkoski, nasz wpis "Mika Kojonkoski - wymarzony trener" znajduje się na drugim miejscu? W ostatnim czasie to jeden z najchętniej czytanych artykułów na naszym blogu. Autor tego tekstu (Mateusz Król) został natchniony do jego napisania, po lekturze książki o "Mika Kojonkoski - tajemnica sukcesu".