sobota, 1 lutego 2014

PŚ w Toblach: Odrodzony Legkov!

Alexander Legkov wygrywa bieg na 15 km stylem klasycznym we włoskim Toblach! Jest to pierwsza wygrana Rosjanina od 16. marca zeszłego roku kiedy to wygrał dystans 50 km stylem dowolnym, co stawia go w dobrym położeniu przed Igrzyskami w rodzinnym kraju.
Drugie miejsce ze stratą 2,9 sekund zajął Szwajcar Dario Cologna, a na ostatnim stopniu podium stanął Marcus Hellner ze Szwecji (+17,6 s). Drugie miejsce Szwajcara jest świetnym wynikiem patrząc wstecz, ponieważ długo leczył kontuzję stawu skokowego, która uniemożliwiała mu starty z konkursach.